بایگانی ماهیانه: دسامبر 2018

مهندس بابک اسحاقیان ( متخصص نقشه برداری )

مهندس بابک اسحاقیان ( متخصص نقشه برداری )

مهندس بابک اسحاقیان ( متخصص نقشه برداری )

مهندس بابک اسحاقیان ، کارشناس ارشد عمران و متخصص نقشه برداری می باشند .

ایشان با دارا بودن سال ها تجربه مفید و کاربردی در زمینه نقشه برداری ، آماده انجام پروژه های شما عزیزان می باشند .

– استفاده از تجهیزات پیشرفته و به روز و کالیبره شده

– انجام عملیاتِ برداشت و ترسیم نقشه ها در کوتاه ترین زمان

– امکان انجام پروژه ها حتی در روزهای آخر هفته و تعطیلات رسمی

– بالاترین دقت در انجام پروژه های نقشه برداری املاک و اراضی

جهت دریافت مشاوره و انجام نقشه برداری ، کافی است با تلفن های همراه یا ثابت ایشان تماس حاصل فرمایید .

آشنایی با مهندس بابک اسحاقیان

آشنایی با مهندس بابک اسحاقیان

آشنایی با مهندس بابک اسحاقیان
آشنایی با مهندس بابک اسحاقیان

مهندس بابک اسحاقیان ، یکی از شناخته شده ترین مهندسین در جهان است . او یک مهندس نقشه بردار ، کارآفرین ، سرمایه گذار ، نویسنده ، عکاس ، محقق ، نظریه پرداز ، برنامه ریز و متخصص تبلیغات و بازاریابی می باشد .

بابک اسحاقیان یکی از موفق ترین نقشه برداران جهان است . او مالک 100 درصد سهام شرکت بین المللی سازه پردازان اطلس می باشد .

بابک در سال 1368 در ایران و در شهر تهران متولد شد . خانواده او بسیار عادی و معمولی و در سطح متوسط بودند . پدر و مادر او کارمند بودند و چند سال بعد از به دنیا آمدن بابک بازنشسته شدند .

بابک تحصیلات ابتدایی و راهنمایی و دبیرستان خود را در مدارس دولتی عادی گذراند . او از اولین روز مدرسه ، به ساختمان ها علاقه داشت و دوست داشت مهندس نقشه برداری ساختمان شود .

بعد از پایان دوران مدرسه ، او به دانشگاه رفت و پس از سال ها تلاش و تحصیل موفق شد با مدرک فوق لیسانس در رشته مهندسی عمران فارغ التحصیل شود .

بابک پس از پایان تحصیلات ، برای کارآموزی و یادگیری کار و ورود به بازار کار ، در شرکت های مختلفی به عنوان کارآموز و کارمند مشغول به کار شد . اما چون به تازگی فارغ التحصیل شده بود و تجربه و مهارتی در کار نداشت ، بعد از مدت کوتاهی از تمامی این شرکت ها خارج می شد .

بعد از چند بار شکست و خارج شدن از شرکت های مختلف ، او تصمیم گرفت که فقط برای خود کار کند و دیگر برای هیچ کسی کار نکند .

او شروع به مطالعه و تحقیق و تبلیغات نمود و در ابتدا بدون هیچ دفتر و محل ثابتی شروع به کار کرد . بعد از مدتی توانست دفتر کار کوچکی را با یکی از همکاران خود به صورت شراکتی اجاره کند . آن ها به طور مداوم کار کردند و پس از حدود یک سال ، سرمایه بابک مقداری افزایش یافت .

او موفق شد از شریک خود جدا شود و یک دفتر کار شخصی را در مرکز تهران و روبروی شهرداری خریداری کند . این نقطه عطفی در کار بابک اسحاقیان بود . او در این دفتر به تنهایی کار خود را ادامه داد و بعد از مدتی ، کارمندانی را استخدام کرد .

پس از استخدام کارمندان ، تعداد پروژه های او به شدت افزایش یافت . یک سال بعد او موفق شد شرکت بین المللی خود را ثبت و تاسیس کند .

پس از چند سال ، بابک کار خود را به صورت جهانی گسترش داد . او یک شعبه از شرکت خود را در شهر لندن در کشور انگلستان تاسیس کرد و موفق شد بخش مهمی از بازار نقشه برداری ساختمان را در این کشور در دست بگیرد .

او اکنون به کار نقشه برداری در سطحی بین المللی ادامه می دهد . به گفته او ، مهم ترین عوامل موفقیت ، داشتن هدف و برنامه ریزی می باشد .