بایگانی ماهیانه: سپتامبر 2019

نقشه برداری فست فود

نقشه برداری فست فود

نقشه برداری فست فود
نقشه برداری فست فود

انجام نقشه برداری برای مغازه های فروش فست فود

یکی از انواع مغازه ها و واحد های تجاری که در سطح شهرها بسیار رایج و متداول هستند ، مغازه های تهیه و فروش فست فود می باشند . این مغازه ها ، دارای متراژ ها و موقعیت های مختلفی هستند .

در هنگام خرید و فروش این مغازه ها یا اخذ اسناد جدید ، در بیشتر مواقع نقشه های وضع موجود این مغازه ها نیاز می شود . گاهی اوقات نیز ، نقشه های وضعیت فعلی به همراه تمامی وسایل و لوازم ، جهت ارائه به وزارت بهداشت مورد نیاز است .

من بابک اسحاقیان هستم و مجموعه متنوعی از خدمات نقشه برداری را به مشتریان و کسبه محترم ارائه می نمایم . یکی از این خدمات ، انجام نقشه برداری برای مغازه های فست فود می باشد .

بعضی از ویژگی های این خدمت خاص ، به صورت زیر می باشد :

– تهیه نقشه های وضع موجود یا ازبیلت مغازه فست فود ، جهت ارائه به معاونت درمان یا وزارت بهداشت و درمان و آموزش پزشکی

– انجام نقشه برداری و ترسیم نقشه های مغازه ، به همراه جانمایی کلیه وسایل و تجهیزات پخت و پز ، جهت ارائه به سازمان غذا و دارو

– تعیین مساحت دقیق مغازه فست فود ، به همراه بالکن و زیرزمین و مشاعات ، جهت تعویض سند یا اخذ سند های تک برگ جدید

– تهیه جدول مساحت ، به همراه مهر سازمان نظام مهندسی ساختمان ، جهت خرید و فروش و معامله و مبایعه مغازه ها و واحد های تجاری فست فود

– آشنایی و تسلط کامل به وسایل و ابزار آشپزخانه های صنعتی و تجاری ، جهت قرار دادن و جایگذاری دقیق و صحیح تمامی اشیاء و آیتم های مغازه در نقشه ها

– مشخص نمودن محل لوله های هواکش ، هود ها ، چاه های کف ، چاه های تخلیه ، خروجی های فاضلاب ، روشویی ها ، سرویس های بهداشتی و سایر آیتم ها و اِلِمان های ساختمانی و بهداشتی در نقشه ها

– ارائه قیمت های بسیار مناسب و اقتصادی ، جهت کسبه و مغازه داران محترم

برای تماس با من ، می توانید در تمامی روزهای هفته با شماره موبایل من که 09124337429 می باشد ، تماس بگیرید . شماره تلفن دفتر فنی مهندسی من در تهران نیز 02155404729 می باشد . انجام پروژه ها برای کلیه نقاط شهر تهران و شهرهای توابع استان تهران ، مقدور می باشد .

برداشت پلان های معماری

برداشت پلان های معماری

برداشت پلان های معماری
برداشت پلان های معماری

برداشت و ترسیم پلان های معماری با تجهیزات نقشه برداری

اکثر ما با نحوه کار معماران عزیز آشنایی داریم . معماران و افرادی که در رشته مهندسی معماری تحصیل کرده اند ، نقشه ها یا همان پلان های معماری را طراحی و ترسیم می کنند . سپس این نقشه ها توسط مهندسانی که در کار ساخت و ساز هستند ، ساخته و اجرا می شوند .

اما افرادِ کمتری با کار مهندسین عمرانی که در کار نقشه برداری هستند آشنایی دارند . مهندسین نقشه بردار ، مانند مهندس بابک اسحاقیان ، کاری دقیقاً معکوس و وارونه را نسبت به مهندسین معماری انجام می دهند . یعنی برای ساختمان هایی که از دوران قدیم ساخته شده اند و نقشه آن ها موجود نیست ، نقشه تهیه می کنند .

به این کار ، اصطلاحاً برداشتِ پلان های معماری یا نقشه برداریِ معماری گفته می شود . در طی این کار ، بابک اسحاقیان به همراه دستیاران خود ، با دوربین ها و تجهیزات نقشه برداری به محل ساختمان می روند و عملیات نقشه برداری را انجام می دهند .

سپس در دفتر شرکت ، نقشه های برداشت شده را با نرم افزارهای تخصصی ترسیم می کنند . در نهایت نقشه ها چاپ می شوند و آماده استفاده می باشند .

اکثر ساختمان هایی که در سال های گذشته و دهه ها پیش ساخته شده اند ، فاقد نقشه می باشند . با انجام این کار ، برای اولین بار نقشه های وضعِ موجود این ساختمان ها تهیه می شود و بر روی کاغذ دیده می شوند .

به ناگهان ، نحوه طراحی و کار معمارانی که در گذشته این ساختمان ها را طراحی کرده اند مشخص می شود . گاهی نقشه های این ساختمان ها ، بسیار حرفه ای و حیرت آور است و افراد با مشاهده آن تعجب می کنند .

نقشه هایی که زمانی توسط یک مهندس معمار به صورت دستی و بر روی کاغذ کشیده شده بودند و به مرور زمان از بین رفته اند یا معلوم نیست کجا هستند ، ناگهان دوباره جان می گیرند و زنده می شوند .

همین مساله ، یکی از جذابیت ها و زیبایی های نقشه برداری است که مهندس بابک اسحاقیان در آن تخصص دارد . شما می توانید با شماره همراه 09124337429 و شماره 09199127896 که دارای نرم افزارهای پیام رسان می باشد ، با بابک اسحاقیان در تماس باشید .

نقشه برداری برای آتش نشانی

نقشه برداری برای آتش نشانی

نقشه برداری برای آتش نشانی
نقشه برداری برای آتش نشانی

انجام عملیات نقشه برداری برای سازمان آتش نشانی

امروزه ساختمان ها و مجتمع های مسکونی و اداری مختلف ، باید دارای سیستم های آتش نشانی و اعلام و اطفاء حریق باشند تا بتوان از شهرداری برای آن ها پایان کار جدید گرفت .

برای گرفتن پایان کار جدید شهرداری ، ارائه سی دی نقشه های ساختمان که دارای سیستم اعلام و اطفا آتش باشند ضروری می باشد . این نقشه ها توسط سازمان آتش نشانی یا مهندسین تاسیسات طراحی می شوند .

اما در مرحله اول و برای طراحی نقشه های آتش نشانی ، باید نقشه های اولیه یا وضع موجود خود ساختمان موجود باشند تا نقشه تاسیسات روی آن ترسیم شود .

با توجه به این که بیشتر ساختمان هایی که فاقد سیستم های آتش نشانی هستند ، در سال های گذشته ساخته شده اند ، نقشه های آن ها در دسترس نیست .

عملیات نقشه برداری و تهیه نقشه های وضعیت فعلی ساختمان جهت ارائه به آتش نشانی و شهرداری ، توسط مهندس بابک اسحاقیان انجام می شود . این کار با دقت و سرعت بالا و هزینه ای مناسب به انجام می رسد .

نقشه ها با فرمت های اتوکد و پی دی اف ، به صورت یک سی دی به شما ارائه می شود تا بتوانید به راحتی آن را به شهرداری یا سازمان آتش نشانی ارائه دهید .

تلفن های تماس مهندس بابک اسحاقیان 02155404729 و 09199127896 می باشد .

نقشه برداری سه بعدی

نقشه برداری سه بعدی

نقشه برداری سه بعدی
نقشه برداری سه بعدی

برداشت و ترسیم نقشه های ساختمانی به صورت سه بعدی

با گسترش علم و پیشرفت تکنولوژی در زمینه نقشه برداری و نقشه های ساختمانی ، نقشه های معمولی و دو بعدی کم کم در حال منسوخ شدن هستند . امروزه دستگاه ها و نرم افزارها پیشرفت زیادی کرده اند و نقشه ها به صورت سه بعدی در آمده اند . به گونه ای واقعیت را شبیه سازی می کنند .

مهندس بابک اسحاقیان نیز همگام با تغییرات و روش های جدید به پیش می رود و نقشه برداری را از حالت دو بعدی خارج کرده است . شرکت نقشه برداری بابک اسحاقیان ، با دارا بودن دستگاه های نقشه برداری سه بعدی و روش های ترسیم جدید ، کار را از سطح کاغذ و حالت مسطح خارج کرده و پا را فراتر از مرزها گذاشته است .

عملیات نقشه برداری ساختمان ها و زمین ها ، به صورت سه بعدی انجام می شود و نقشه ها نیز به صورت تری دی به مشتریان و کارفرمایان گرامی ارائه می شود .

برای انجام نقشه برداری سه بعدی با قیمت بسیار مناسب ، با شماره موبایل 09124337429 و یا 09199127896 با مهندس بابک اسحاقیان در تماس باشید .