سوالات شما

در این بخش از سایت ، سوالات متداول شما عزیزان به همراه پاسخ های آن ها نوشته شده است .

– مراحل انجام و نحوه پرداخت هزینه کار به چه صورتی است ؟

این جزو یکی از نکات مهم در مورد انجام پروژه ها می باشد . پروژه به صورت مرحله به مرحله انجام می شود . ابتدا دریافت 50 درصد از هزینه انجام می شود . سپس انجام پروژه نقشه برداری و آماده سازی کروکی های دستی صورت می پذیرد . آنگاه نقشه ها ترسیم می شوند و یک عکس پیش نمایش از پروژه به صورت اسکرین شات و با کیفیت بسیار پایین ، صرفا جهت اطمینان از انجام شدن پروژه خدمت شما ارسال می شود . سپس مبلغ باقی مانده دریافت می شود و نقشه ها خدمت شما ارائه می شوند .

– آیا شما کار پرینت و پلات نقشه ها را هم انجام می دهید ؟

تمامی پروژه ها به صورت فایل ارائه می شوند . پرینت و پلات نقشه ها در خدمات این شرکت نمی باشد . اما در صورت نیاز کارفرما ، می توانیم نقشه ها را پرینت کنیم و هزینه آن با کارفرمای محترم می باشد .

– نقشه برداری معماری دقیقا چه نوع نقشه هایی را تولید می کند ؟

در این کار ، نقشه های معماری ساختمان تهیه می شوند . این نقشه ها محل اتاق ها و پارکینگ ها و… را نشان می دهند . این نقشه ها فاز یک هستند و منطبق با ضوابط و مقررات شهرداری می باشند . شامل نقشه های اندازه گذاری ، مبلمان ، نماهای شماتیک و… می باشند .

– برداشت نقشه های دکوراسیون داخلی به چه صورتی انجام می شود ؟

در این کار ، دکوراسیون داخلی ساختمان به صورت دو بعدی و سه بعدی برداشت می شود . محل قرار دادن وسیله ها و جنس کف و دیوار ها و… در این مرحله نقشه برداری و ترسیم می شوند . این کار معمولا قبل از پروژه های بازسازی انجام می شود .

– آیا شما کار برداشت نقشه های نما را هم انجام می دهید ؟

بله . در این مرحله از کار ، نمای ساختمان با ابزارهای دقیق برداشت می شود و به صورت دو بعدی و سه بعدی مدلسازی می شود .

– ترازیابی محوطه به چه صورتی انجام می شود ؟

در این مرحله از کار ، ترازیابی با ابزارهای دیجیتال و به منظور محوطه سازی فضاهای بیرونی انجام می شود . سپس به صورت صورت دو بعدی و سه بعدی ترسیم و مدلسازی شده و خدمت شما ارائه می شود .

– برداشت نقشه های تاسیسات آشکار با چه روشی قابل انجام است ؟

در این مرحله نقشه های تاسیسات برقی و مکانیکی برداشت می شوند . سیستم های تاسیساتی آشکار و روکار ، دقیقا مورد توجه قرار می گیرند . مانند نقشه های لوله کشی آب و گاز ، سیم کشی برق و تلفن ، سیستم های اعلام و اطفا حریق ، دوربین های مدار بسته ، سیستم های گرمایش و سرمایش ، موتورخانه و پکیج و…. .